Hizmet Hakkında

mikrocipSadtek Elektronik; kardeş firması E-Teknik'in tecrübeli teknik personeli ile elektronik sistem, cihaz ve cihazları oluşturulan baskılı devre kartlarının, ESD teknik servis şartlarında tamirini, bakımını ve bu sistemler için yerinde servis hizmetini vermektedir.

Teknik servis hizmetinde, arızalı elektronik sistem ve cihazların baskılı devre şemasını ihtiyaç duymadan ve enerji uygulanmadan arızaların tespiti yapılmaktadır. Baskılı devre kartlarındaki arızalı komponent ve modüller tespit edilmesi ve onarılması 17 yıl tecrübeli uzman ekip ile gerçekleşmektedir.

Bakım onarım, test ve arıza tespiti, elektronik kartların üzerindeki komponentlerin V/I (ASA eğrisi)karekteristiklerine bakılarak yapılmaktadır. PCB'lere besleme voltajı uygulamadan, pasif test yöntemi ile gerçekleştirilmektedir.ASA_teknikservisHizmetimiz ile son kullanıcılar temsilci firma, yetkili servis ve yurtdışı üreticilere ihtiyaç duymadan makina, sistem ve cihalarına ait elektronik kartlarını bizler sayesinde çok kısa sürede çalışır halde test edilmiş şekilde alabilmektedirler. Bu sayede üretim kayıpları ve yüksek servis giderlerinden kurtulmaktadır.

ESD_teknikservisSürekli hizmet almayı hedefleyen müşteriler için özel yedek malzeme tutularak acil ihtiyaçları hızlı çözümler üretilmektedir. Hizmet kapsamındaki işletmeler veya distirbütor firmalarla elektoronik sistem ve cihazlar için yıllık veya dönemlik bakım anlaşmaları yapılmaktadır.

Bu sayede mevcut sistemle elektronik kartlar ve cihazlar için gerekli yedeklemeler yapılmakta ve mevcut sistemle elektornik kartlar ve cihazlar için gerekli yedeklemeler yapılıp rutin bakımları ve kontrolleri ile üretim sürekliliği sağlanmaktadır.

Contact Form

Please fill the form to contact us.

Contact Us
adres

HEAD OFFICE

Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:289 Yelken Plaza
B Blok Kat:5/25 34912 Pendik/İSTANBUL

telefon +90 216 469 48 41
faks +90 216 574 54 25
adres

ARGE - İSTANBUL TEKNOPARK

Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı No :1/4A

Floor :2 Door No:4205 34906 Kurtköy / İSTANBUL

telefon +90 216 504 38 20
faks +90 216 504 38 21

SAHA LOGO